Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą, Ebenweiler
Praca Praca za granicą Monter rusztowań

Monter rusztowań

oferta pracy
Dodano: 8 maja 2024
ID oferty: 5823
  • Typ umowy: umowa o pracę
  • Forma zatrudnienia: pełny etat

Monter rusztowań/kierownik

Ewl International dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko monter rusztowań/kierownik

Lokalizacja: Ebenweiler

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Praca poniedziałek – sobota (8-10h/dziennie)
  • 200h miesięcznie
  • Stawka godzinowa od 17euro brutto
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne 7euro/dzień (oddalone 3-5 km od miejsca pracy, 1-os. pokoje z prostym wyposażeniem, wspólna kuchnia i łazienka)
  • Odzież roboczą oraz sprzęt ochronny
  • Auto służbowe

Zadania:

  • Montaż/demontaż, przebudowa rusztowań samodzielnie po otrzymaniu instrukcji od kierownika budowy
  • Instruowanie i przydzielanie zadań 1-2 pomocnikom na placu budowy
  • Załadunek i rozładunek materiału na placu budowy i jego zabezpieczenie
  • Przestrzeganie BHP na budowie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie montażu rusztowań
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B/C

Ogłoszenia podobne

Kucharz/Kucharka

KUCHARZ/KUCHARKA Lokalizacja: Holandia, kilka lokalizacji Tryb pracy: Restauracje hotelowe/parki wakacyjne Na potrzeby naszego Klienta, firmy która...
67 zł

Opiekunka medyczna

Opiekunka medyczna – Holandia Ewl International dla swojego Klienta, jednego z największych pracodawców w regionie Kennemerland...
9350 zł

Płaca od: 73 zł

Telefon: 695233428 pokaż
Adres: Ebenweiler, Niemcy
Użytkownik: @Ewl International